Žaidimas "Paskendęs lobis"

Pristatome dar vieną COMANSI prizininką - Ispanijoje nominuotą “Geriausiu 2014 vasaros lauko žaislu” žaidimą "Paskendęs lobis".

4,71 €

Leiskite laisvalaikį aktyviai! Nardykite ieškodami paskendusio lobio!

Vasarą vaikai mėgsta mėtyti daiktus į baseiną ir lenktyniauja kas greičiau suras "lobį". Comansi padarė vaikiško lobio paiešką realybe - sukūrė žaidimą "Paskendęs lobis". Nerkite ir ištraukite perlus, monetas, piratų žiedus ir medalioną tuo būdu, kurį Jums nulems išsukta ruletė.


Kaip žaisti? Pasirinkite žaidimo tipą arba patys sukurkite naujas taisykles!

1 žaidėjas. Sumuškite greičio rekordą!

Atsisukę nugara į baseiną, išmėtykite visą lobį į vandenį. Palaukite keletą sekundžių kol jis nuskęs ir šokite į vandenį jo ieškoti. Jūsų tikslas yra kuo greičiau surasti visą paskendusį lobį.

2 ir daugiau žaidėjų. Kas geresnis lobio ieškotojas?

Galite sudaryti tiek komandų, kiek norite. Komandoje gali būti po vieną žaidėją arba daugiau. Pagal eilę, kiekviena komanda išsuka ruletę. Ruletei sustojus, paaiškėja užduotis - ką surasti, kaip nuplaukti ir kaip ištraukti. Užduotį vykdo visi (po vieną komandos narį) vienu metu.

Žaidimas baigiasi tuomet kai yra surandamas ir ištraukiamas visas lobis. Nugali ta komanda, kuri randa daugiausiai lobio!

2 ir daugiau žaidėjų. Kas greitesnis lobio ieškotojas?

Galite sudaryti tiek komandų, kiek norite. Komandoje gali būti po vieną žaidėją arba daugiau. Atsisukę nugara į baseiną, išmėtykite visą lobį į vandenį ir palaukite keletą sekundžių kol jis nuskęs. Po sutarto signalo visos komandos šoka į lobio paieškas. Laimi ta komanda, kuri randa daugiausiai brangenybių!

2 ir daugiau žaidėjų. Surask paslėptą lobį "mamos spintoje"!

Galite sudaryti tiek komandų, kiek norite. Komandoje gali būti po vieną žaidėją arba daugiau. Paslėpkite lobį namuose. Po sutarto signalo visos komandos skuba į lobio paieškas. Laimi ta komanda, kuri randa daugiausiai brangenybių!

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams.

Pagaminta Ispanijoje.

Atitinka ES sveikatos ir saugumo reikalavimus.

Atitinka žaislų kokybės standartus: EN 71.

Susisiekite su mumis

neprivalomas

Žaidimas "Paskendęs lobis"

4,71 €