Filtruoti pagal

Tipas

Rekomenduojamas amžius

Kaina

  • 4,00 € - 135,00 €

Prekės ženklas

Kategorijos

Lėlės

Suraskite tokia lėlės kaip Lottie - vaikiškos kūno proporcijos! "Lottie-tokia pati, kaip ir aš". Arias - realistiški lėliukai iš Ispanijos.

Aktyvūs filtrai

Arias lėlytės mažylės, 17 cm

Kaina už vieną vienetą. Perkant komentaruose nurodykite kokios lėlytės būtent norite (apibūdinti galite pagal rūbelių vaizdą).

Kaina 17,90 €

Arias lėlytės neklaužados, 15 cm

Kaina už vieną vienetą! Perkant komentaruose nurodykite kokios lėlytės būtent norite (apibūdinti galite pagal rūbelių vaizdą).

Kaina 14,90 €

Arias rūbeliai lėlei, 33 cm

Arias rūbeliai, skirti 33 cm lėlytei. Jei domina šie rūbeliai vaizdas, susiekite su mumis į info@sapnunamelis.lt, atsiųsime tuo metu esančių rūbelių nuotraukas.

Kaina 13,90 €

Lottie lėlė maudosi

Ši miela, nešiojama, maudynėms pasiruošusi Lottie lėlytė, išsiskiria ryškiomis spalvomis ir puikia nuotaika! Aprengta vientisu maudymosi kostiumėliu ant kurio nupieštas flamingas. Ant rankų turi pripučiamus plaukmenis, kad saugiau būtų plaukioti.

Kaina 27,90 €

Arias lėlių rūbeliai, 40 cm

Arias rūbeliai, skirti 40 cm lėlytei, taip pat Arias 40 cm Reborn kūdikėliams. Komentaruose parašykite, kurių rūbelių norėtumėte.

Kaina 24,90 €

Arias lėlių rūbeliai, 45 cm

Arias rūbeliai, skirti maždaug 45 cm lėlytėms, taip pat Arias 45 cm Reborn kūdikėliams. Komentaruose parašykite, kurių rūbelių norėtumėte.

Kaina 24,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, languota suknytė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai;

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Pilkė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Vyrauja subtili, pilka spalva, odiniai, suvarstomi bateliai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir švelnų šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Puošnioji

Lėlytė aprengta stilingais, puošniais rūbeliais, patogiais odiniais, suvarstomais ilgaauliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir galvos papuošalą.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Rožė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Vyrauja subtili, pilka ir rožinė spalvos, odiniai mokasinai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir nertą šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Sniegė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Dvelkia prabanga. Vyrauja klasikinė balta ir pilka spalvos, odiniai ilgaauliai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir švelnų, pukuotą šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Tigrė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais su "tigro" elementais, patogiais odiniais bateliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę.

Kaina 51,90 €

Arias mini lopšiukas, Valeria

Elegantiškas, patvarus lopšiukas. Bet kurie vaikai jausis kaip tikri tėvai,  vežiodami savo lėlytes šiame mielame tikroviškame vežimėlyje! Šis žaisliukas žadina vaiko atsakomybę, žaidžiant vaidmenų žaidimą.

Kaina 59,90 €
  • Išparduota

Arias sauskelnių rinkinys, 3 vnt.

Sauskelnės jūsų lėlytei - kūdikėliui. Vaikams patinka elgtis kaip suaugusiems, o sauskelnių keitimas tikrų tikriausias suaugusių darbas.

Kaina 4,90 €

Arias vežimėlis su dideliais ratais, su taškiukais

Elegantiškas, patvarus vežimėlis su užklotu, kad lėlytei nebūtų šalta. Žaisdami vaikai  jausis kaip tikri tėvai,  vežiodami savo lėlytes šiame mielame tikroviškame vežimėlyje! Šis žaisliukas žadina vaiko atsakomybę, žaidžiant vaidmenų žaidimą.

Kaina 134,90 €
  • Išparduota