Filtruoti pagal

Rekomenduojamas amžius

Kaina

  • 12,00 € - 40,00 €

Lottie

Vaikiškos kūno proporcijos! "Lottie - tokia pati, kaip ir aš". Daugybė apdovanojimų. Lottie lėlė yra laimėjusi 19 tarptautinių apdovanojimų, įskaitant ir 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apdovanojimus.

Aktyvūs filtrai

Lottie lėlė Rinkis gerumą

Vaikų nuoširdumas užburia! Vaikiškas nuoširdumas, neribota fantazija bei žaidimas drauge leidžia vaikams pažinti save, kitus žmones ir visą supantį pasaulį. Žaidžiant su Lottie lėlėmis, kurios yra tokios pačios kaip realiame gyvenime būna vaikai, vaikuose ugdosi empatija ir supratingumas juos...

Kaina 19,84 €

Lottie žirgas Sirus

Lottie žirgas Sirus Lottie mėgsta jodinėti savo žirgu Sirusu. Jo vardas kilęs nuo žvaigždyno. 

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė - Laukinės gamtos fotografė Mia

Lottie lėlė - Laukinės gamtos fotografė Nuo paukštelių ir drugelių iki šliaužiojančių padarėlių. Aš tiesiog myliu gamtą. Visur nešiojuosi foto aparatą, nes nežinau kur galiu „pagauti“ nuostabų vaizdą. Tikiuosi, kad mano nuotraukos skatins ir kitus vaikus mylėti gamtą ir rūpintis visos planetos...

Kaina 24,88 €

Lottie Tikroji heroja

Sukurti Lottie lėlę - Tikroji herojė, įkvėpė 12-os metų nuostabi Aoibheann Mangan istorija apie tai, kaip ji įkvepia kitas mergaites mokytis ir naudoti STEM! Aoibheann laimėjo apdovanojimą Europoje „Skaitmeninė metų mergina“, kuri išmokusi koduoti, įkvėpta geriausios savo draugės Grace, sukūrė...

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė sniege

Lottie šiais metais prisijungė į „Homeward Bound“ ekspediciją Antarktidoje, kurios tikslas buvo padidinti moterų įtaką priimant sprendimus susijusius su planetos išsaugojimu.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė pilies Karalienė

Kai norisi kurti ir improvizuoti! Su Lottie pilies Karaliene, mergaitė gali žaisti vaidmenų žaidimus, pasinerti į fantazijų pasaulį.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė pasivaikščiojimas parke

Lottie patinka ruduo, ypač besikeičiančios medžių lapų spalvos. Šiltai apsirengusi, mielu zuikio paltuku, išskirtinio dizaino palaidine su laputės motyvais, guminiais batais ir džinsais, Lottie su nauju šuniuku, tyrinėja miesto parką. Keliauja smagiai spardydama rudeninius lapus.

Kaina 24,88 €
  • Išparduota

Lottie lėlė pasakų metas

Lottie labai mėgsta skaityti. Jai patinka patogiai susirangyti ant lovos ar prie židinio ir pasinerti į pasakų pasaulį. Lottie apsirengusi patogiais rūbais, apsiavusi patogius batelius. Rinkinyje yra ir mėgstamiausia Lottie knyga.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė baleto repeticijoje

Visos mergaitės mylinčios šokį, baletą, kad pasiruoštų koncertui, turi daug dirbti. Lottie taip pat lanko baleto pamokas. Joms reikia atitinkamai apsirengti.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė aktyvistė Mari Copeny

Lottie lėlė aktyvistė sukurta pagal tikrą mergaitę Mari Copeny, kuri įrodė, kad vaikų balsas gali būti išgirstas. Būdama 8 metų, ji parašė laišką Amerikos prezidentui apie jos provincijoje esančias vandens trūkumo problemas, valstybės aplaidumą, rasizmą.

Kaina 24,88 €

Lottie lėlė turistautoja

Man patinka turistauti. Kitą savaitę keliausime į žygį, plauksime kanojomis. Labai jaudinuosi, bet su manimi bus geriausia mano draugė Mia.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė sniego Karalienė

Lottie patinka dalyvauti kaukių baliuose. Įkvėpta savo mylimiausios herojės, Lottie sugalvoja persirengti būtent ja – Sniego Karaliene. Pasipuošusi sidabru žėrinčiais akiniais, žydra suknele ir princesės karūna, ji atrodo neatpažįstama. Ar pažins ją draugai?!

Kaina 19,84 €
  • Išparduota

Lottie lėlė rudenėlis

Lottie myli rudenį, besikeičiančias rudens lapų spalvas. Užsidėjusi šiltą paltuką, kepurę, šaliką ir batus ji su savo šuneliu vaikštinėja po parką ir grožisi rudeniniais medžių lapais.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė rokenrolo asė

Lottie Rokenrolo asė apsirengusi vintažinio stiliaus sijonu ir užsidėjusi stilingus akinukus mėgsta šokti, klausyti gyvos muzikos ir susilieti su ja. Ji nėra profesionali šokėja, tiesiog mėgsta šokti.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė moksleivė

Lottie negali apsispręsti dėl ko smagu grįžti į mokyklą - dėl draugų, kad išmoks naujų dalykų ar susitikimo su nauja mokytoja Panele Fiona? Mokykloje yra smagu. Per pamokas mokaisi naujų, įdomių dalykų. Pertraukas smagiai leidi su draugais mokyklos kiemelyje.

Kaina 14,14 €

Lottie lėlė miško draugė

Lottie patinka skaityti miško pasakas prieš miegą. Domisi istorijomis apie miško laumes. Kaip būtų įdomu atrasti slaptas miške duris ir susipažinti su visais paslaptingais miško herojais. Lottie labai norėtų susipažinti su miško fėjomis, kurios pildo mažų mergaičių svajones.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė menininkė

Mokykloje mokėmės apie įžymiausius pasaulio dailininkus. Yra daugybė būdų save realizuoti! Man patinka piešti, kurti. Ne visada pavyksta nupiešti ką noriu, bet atrandu kitų dalykų.

Kaina 19,84 €
  • Išparduota

Lottie lėlė lietaus mergaitė

Kai tik pradeda lyti, Lottie užsideda ryškų geltoną lietpaltį, botus ir linksma lekia pasitaškyti po balas. Lottie patinka garsas, kai ji šlepsi su botais po balas.

Kaina 19,84 €
  • Išparduota

Lottie lėlė Karališkųjų vestuvių mergaitė

Lottie mergaitei ypatinga diena. Šiandien tuokiasi karališkoji pora. Jos dėdė paprašė Lottie barstyti gėlyčių žiedus per jo vestuvių ceremoniją. Ji labai jaudinasi, bet kartu ir džiaugiasi savo nuostabia suknyte ir gėlių vainikėliu ant galvos. Beje, Lottie dėvi tradicinę gėlių mergaičių suknytę.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė gimtadienis

Šiandien mano GIMTADIENIS – valio, valio, valioooo! Gimtadienis yra ypatinga diena – draugai, šeima, žaidimai, skanėstai ir didžiulis tortas. Šiais metais planuoju paprašyti savo vyresnės sesutės, kad man padėtų pagaminti padėkos atvirukus. Aš taip laukiu Šventės!

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė balerina

Lottie Balerina ruošiasi ypatingai pavasario šventei, šoks baletą senajame teatre. Ji mėgsta šokti ir labai ilgai mokėsi žingsnelius, įskaitant piruetus ir arabeskas. Kaip seksis Lottie? Ar nepamirš žingsnelių?

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė archeologė

Lottie Archeologė yra fosilijų ieškotoja. Susidėjusi į kuprinę visas reikalingas priemones ji keliauja ieškoti... Tai taip įdomu, gal pavyks padaryti mokslinį atradimą. Ką ji ras? Gal dinozaurų kaulus?

Kaina 24,88 €

Lottie lėlė aitvarų gaudytojas berniukas Finas

Šiuo metu vyksta aitvarų leidimo šventė. Finas labai mėgsta leisti savo aitvarą. Jis labai džiaugiasi matydamas savo aitvarą iškilusį labai aukštai. Malonus pavasario vėjelis pučia... Svarbu, kad aitvaras neišskristų į gatvę. Berniukas Finas - tai lėlė skirta tiek mergaitėms, tiek berniukams....

Kaina 19,84 €

Lottie aksesuarų rinkinys turistautojų kanoja

Šį savaitgalį pirmą kartą plauksime kanoja. Jaučiuos labai laiminga, bet tuo pačiu ir labai jaudinuosi. Pirmiausiai aptarėme kaip reikia elgtis vandenyje, kokie gali būti pavojai. Reikia elgtis apdairiai. Kai esi drąsi, gali išbandyti daugybę naujų dalykų!

Kaina 39,90 €
  • Išparduota

Lottie avietinis aprangos komplektas

Dar vienas aviečių sezonas. Lottie dievina avietes.  Rinktis uogas ne pats lengviausias darbas, bet po to, virti uogienę, gaminti avietinius ledus, labai smagu. Tai vasaros skonis. Skanaus!

Kaina 12,89 €
  • Išparduota

Lottie aksesuarų rinkinys astronautė

Kai dangus yra giedras, aš su savo geriausiais draugais Mia ir Finnu mėgstame stebėti žvaigždes. Kartais pamatę krintančią žvaigždę, svarstome, koks yra iš tiesų astronauto gyvenimas.

Kaina 12,92 €
  • Išparduota

Lottie virtuvės šefo rinkinys

Lottie mėgsta gaminti, bet norint gaminti niekaip neapsieisi be virtuvės šefo kostiumo. Pamokas pradedame nuo keksiukų kepimo!

Kaina 13,39 €

Lottie lėlė su poniu

“Poni klubas” yra daugiau nei jojimas. Lottie mokosi kaip rūpintis poniais, juos maitinti, prižiūrėti, analizuoja jų elgseną. Mokydamasi jodinėti ji susiranda daug naujų draugų, kurie taip pat myli ponius.

Kaina 37,89 €

Lottie lėlė moksleivė B

Lottie mokinukė niekaip neapsisprendžia, kodėl gera eiti į mokyklą - patinka kasdien kažką naujo sužinoti, susitikti su draugais ar vėl pamatyti mokytoją?!

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė maudosi

Ši miela, nešiojama, maudynėms pasiruošusi Lottie lėlytė, išsiskiria ryškiomis spalvomis ir puikia nuotaika! Aprengta vientisu maudymosi kostiumėliu ant kurio nupieštas flamingas. Ant rankų turi pripučiamus plaukmenis, kad saugiau būtų plaukioti.

Kaina 19,84 €

Lottie lėlė pandora

Lottie savanoriauja gyvūnų prieglaudoje. Padeda rūpintis benamiais gyvūnais. Vieną dieną, už durų paliktoje kartoninėje dėžutėje, rado mažą katytę, kurią pavadino Pandora. Skirtingai nei Graikų mitologijoje, čia rasta Pandoros skrynutė atnešė didelį džiaugsmą. Šiuo metu Lottie prižiūri Pandorą.

Kaina 19,84 €
  • Išparduota