"Arias" prekės

Realistiški lėliukai iš Ispanijos „Arias“ 26 cm, 28 cm, 33 cm,  42 cm ūgio, pagaminti iš kokybiško polivinilo - labai švelnios ir minkštos medžiagos bei švelniai kvepiantys vanile. Lėlyčių akys itin išraiškingos, pagamintos iš kieto plastiko su reljefu, todėl sukuriamas tikroviško žvilgsnio įspūdis. Kiekviena kūno detalė išdirbta anatomiškai iki smulkiausios dalelytės, kad būtų kuo labiau panašesni į tikrą vaiką. Lėlyčių kojos ir rankos yra lanksčios, jas galima sodinti, statyti, keisti pozas, patogiai aprengti, galima maudyt, tinka guldyti ir vežti bet kokiu vežimėliu. Kai kurios lėlytės minkštais medžiaginiais pilveliais gali verkti arba juoktis. Lėliukai aprengti itin kruopščiai pasiūtais rankų darbo rūbeliais. Papildomų drabužėlių ar mielų priedų lėlytėms galite įsigyti kategorijose "Priedai".

Visos lėlės itin kokybiškos, saugios, ilgaamžės, sertifikuotos CE ženklu, sukurtos ir pagamintos su meile Ispanijoje. Saugu ir tinkama žaisti vaikams nuo 2, 3 metukų amžiaus.

Lėlė yra daugiau nei paprastas žaislas. Žaidimas lėlėmis ugdo emocinį intelektą, lavina vaizduotę, kūrybiškumą, socialinius, komunikavimo įgūdžius, skatina tokias kilnias emocijas kaip meilė ir atsakomybė.

Rasta 109 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 109 prekės(-ių)

Arias kūdikėlis, mergaitė su rudu lopšeliu, 38 cm

Žaidimas su šia lėlyte tai ne tik smagus laiko leidimo būdas, bet ir atsakingumo, rūpestingumo - tėviškų jausmų mokykla augančiam vaikui. Įspėjimas! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Uždusimo rizika. Smulkios detalės.

Kaina 69,90 €

Arias kūdikio nešyklė per petį, pilka

Arias nešyklė skirta palengvinti Jūsų gyvenimą. Kai turi nešioti lėlytę, tuo pačių metu virti jai košytę, nešyklė yra tikras išsigelbėjimas.

Kaina 19,90 €

Arias kūdikio nešyklė, rožinė

Puikus būdas nešiotis lėlę kartu su savimi. Patogiai paguldysite kūdikėlį iki 45 cm dydžio. Lėlytė į rinkinį neįeina.

Kaina 29,90 €

Arias lėlė Carole, 105 cm

Ilgus, šviesius lėlytės plaukus galima šukuoti ir plauti. Tai tikrai šauni dovanos idėja.

Kaina 54,90 €

Arias lėlių rūbeliai, 40 cm

Arias rūbeliai, skirti 40 cm lėlytei, taip pat Arias 40 cm Reborn kūdikėliams. Komentaruose parašykite, kurių rūbelių norėtumėte.

Kaina 24,90 €

Arias lėlių rūbeliai, 45 cm

Arias rūbeliai, skirti maždaug 45 cm lėlytėms, taip pat Arias 45 cm Reborn kūdikėliams. Komentaruose parašykite, kurių rūbelių norėtumėte.

Kaina 24,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, languota suknytė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai;

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Pilkė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Vyrauja subtili, pilka spalva, odiniai, suvarstomi bateliai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir švelnų šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Puošnioji

Lėlytė aprengta stilingais, puošniais rūbeliais, patogiais odiniais, suvarstomais ilgaauliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir galvos papuošalą.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Rožė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Vyrauja subtili, pilka ir rožinė spalvos, odiniai mokasinai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir nertą šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Sniegė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Dvelkia prabanga. Vyrauja klasikinė balta ir pilka spalvos, odiniai ilgaauliai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir švelnų, pukuotą šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Tigrė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais su "tigro" elementais, patogiais odiniais bateliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę.

Kaina 51,90 €