Filtruoti pagal

Rekomenduojamas amžius

Kaina

  • 4,00 € - 135,00 €

Prekės ženklas

Arias

Realistiški lėliukai iš Ispanijos „Arias“ 26 cm, 28 cm, 33 cm,  42 cm ūgio, pagaminti iš kokybiško polivinilo - labai švelnios ir minkštos medžiagos bei švelniai kvepiantys vanile.

Rasta 110 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 110 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Arias lėlytės neklaužados, 15 cm

Kaina už vieną vienetą! Perkant komentaruose nurodykite kokios lėlytės būtent norite (apibūdinti galite pagal rūbelių vaizdą).

Kaina 12,90 €

Arias lėlytės mažylės, 17 cm

Kaina už vieną vienetą. Perkant komentaruose nurodykite kokios lėlytės būtent norite (apibūdinti galite pagal rūbelių vaizdą).

Kaina 17,90 €

Arias lėlė Carole, 105 cm

Ilgus, šviesius lėlytės plaukus galima šukuoti ir plauti. Tai tikrai šauni dovanos idėja.

Kaina 54,90 €

Arias rūbeliai lėlei, 33 cm

Arias rūbeliai, skirti 33 cm lėlytei. Jei domina šie rūbeliai vaizdas, susiekite su mumis į info@sapnunamelis.lt, atsiųsime tuo metu esančių rūbelių nuotraukas.

Kaina 13,90 €

Arias lėlių rūbeliai, 40 cm

Arias rūbeliai, skirti 40 cm lėlytei, taip pat Arias 40 cm Reborn kūdikėliams. Komentaruose parašykite, kurių rūbelių norėtumėte.

Kaina 24,90 €

Arias lėlių rūbeliai, 45 cm

Arias rūbeliai, skirti maždaug 45 cm lėlytėms, taip pat Arias 45 cm Reborn kūdikėliams. Komentaruose parašykite, kurių rūbelių norėtumėte.

Kaina 24,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, languota suknytė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai;

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Pilkė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Vyrauja subtili, pilka spalva, odiniai, suvarstomi bateliai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir švelnų šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Puošnioji

Lėlytė aprengta stilingais, puošniais rūbeliais, patogiais odiniais, suvarstomais ilgaauliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir galvos papuošalą.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Rožė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Vyrauja subtili, pilka ir rožinė spalvos, odiniai mokasinai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir nertą šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Sniegė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais. Dvelkia prabanga. Vyrauja klasikinė balta ir pilka spalvos, odiniai ilgaauliai. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę ir švelnų, pukuotą šalikėlį.

Kaina 51,90 €

Arias lėlytė DUNIJA, Tigrė

Lėlytė aprengta stilingais rūbeliais su "tigro" elementais, patogiais odiniais bateliais. Lėlytės rūbeliai yra rankų darbo, apgalvoti iki menkiausios smulkmenos ir pagaminti itin kruopščiai. Turi stilingą rankinę.

Kaina 51,90 €

Arias mini lopšiukas, Valeria

Elegantiškas, patvarus lopšiukas. Bet kurie vaikai jausis kaip tikri tėvai,  vežiodami savo lėlytes šiame mielame tikroviškame vežimėlyje! Šis žaisliukas žadina vaiko atsakomybę, žaidžiant vaidmenų žaidimą.

Kaina 59,90 €
  • Išparduota

Arias sauskelnių rinkinys, 3 vnt.

Sauskelnės jūsų lėlytei - kūdikėliui. Vaikams patinka elgtis kaip suaugusiems, o sauskelnių keitimas tikrų tikriausias suaugusių darbas.

Kaina 4,90 €

Arias vežimėlis su dideliais ratais, su taškiukais

Elegantiškas, patvarus vežimėlis su užklotu, kad lėlytei nebūtų šalta. Žaisdami vaikai  jausis kaip tikri tėvai,  vežiodami savo lėlytes šiame mielame tikroviškame vežimėlyje! Šis žaisliukas žadina vaiko atsakomybę, žaidžiant vaidmenų žaidimą.

Kaina 134,90 €
  • Išparduota

Arias vežimėlis su dideliais ratais, Valeria

Elegantiškas, patvarus vežimėlis su užklotu, kad lėlytei nebūtų šalta. Žaisdami vaikai  jausis kaip tikri tėvai,  vežiodami savo lėlytes šiame mielame tikroviškame vežimėlyje! Šis žaisliukas žadina vaiko atsakomybę, žaidžiant vaidmenų žaidimą.

Kaina 119,90 €