Filtruoti pagal

Tipas

Rekomenduojamas amžius

Kaina

  • 3,00 € - 55,00 €

Prekės ženklas

Mediniai konstruktoriai

Įvairūs mediniai konstruktoriai kurie lavins vaikus, leis pajausti natūralumą. Žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų.

Aktyvūs filtrai

Igroteco skaičiavimo piramidė

Žaisdamas vaikas gali mokytis skaičiuoti, rūšiuoti, atskirti dydžius, vystyti smulkiąją motoriką. Žaidimas skatina loginį mąstymą.

Kaina 13,89 €

Igroteco loginis žaidimas Sudoku, 16 det.

Sudoku - pasaulyje paplitęs japoniškas loginis galvosūkis. Žaisdamas vaikas mokosi sukaupti dėmesį, ugdo kantrybę ir loginį mąstymą. Viduje yra lentelė susidedanti iš 16 langelių (lentelė 4x4).

Kaina 14,89 €

Igroteco balansavimo žaidimas, Mėnulis

Balansavimo žaidimo tikslas - atsargiai paguldyti visus cilindrus ant mėnuliuko taip, kad cilindrai nenukristų ir mėnulis nebūtų pasviręs. Padeda lavinti motorikos įgūdžius, loginį mąstymą.

Kaina 13,89 €

Igroteco Abakas 3x5

Tai puiki dešimtainės sistemos mokymosi priemonė. Stumdydami pupeles išmoksite skaičiuoti bei pradėsite mokytis atlikti sudėties ir atimties veiksmus. Žaidimas su abaku atitinka pagrindinius Montessori metodo principus. Lavina loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, rankų ir akių koordinaciją.

Kaina 8,29 €

Igroteco Balansuojantys kampai, 16 det.

Puikus žaislas, padedantis lavinti smulkiąją motoriką, akių ir judesių koordinaciją, tikslumą bei erdvinį mąstymą. Ryškios spalvos, optimalus kampų dydis bei įdomios užduotys, kurios yra nurodytos ant pakuotės.

Kaina 14,89 €
  • Išparduota

Igroteco Žaidimas Kelio ženklai, 18 det.

Rinkinyje yra:• 13 medinių kelio ženklų;• 2 mediniai automobiliai (be ratų);• lipdukų rinkinys, skirtas dekoruoti žaidime esančias figūrėles (kelio ženklus, simbolius ir t.t.);• 3 spalvoti kartoniniai keliai, kurių kiekvieno dydis yra 42x60 cm. Galima sujungti kelius ir sukurti visą miestą, kuris...

Kaina 14,29 €

Igroteco Figūrų mozaika, 30 det.

Tai ypatingai geras vaikų smegenų „treniruoklis“, kuris lavina smulkiąją motoriką, vaizduotę, loginį mąstymą ir koordinaciją. Padeda pažinti spalvas ir formas bei skatina ieškoti nestandartinių sprendimų.

Kaina 8,29 €

Igroteco Loginės kaladėlės, 48 det.

Skirtas lavinti: intelektą, loginį mąstymą, atmintį, dėmesį, susikaupimą, kūrybiškumą, vaizduotę, gebėjimą atskirti geometrines formas, kurti logines eiles, rasti panašumus ir skirtumus, dėlioti mozaikas, statyti pilis ir bokštus. Tinka tiek individualiam, tiek žaidimui vaikų grupėse. Pagrindinis...

Kaina 19,88 €
  • Išparduota

Igroteco Kaladėlių Mini rinkinys, 9 det.

Su šiuo kaladėlių rinkiniu galima sukurti trimates geometrines figūras, mažus bokštelius, raketą, šunį bei atlikti logines užduotis. Mediniai žaislai malonūs liesti, lengvi ir atsparūs mechaniniams pažeidimams, o sutepus – lengvai nuplaunami su muilu.

Kaina 6,49 €

Igroteco Medinė trikampių mozaika, 64 det.

Iš trikampių galima sudėti gyvūnus, augalus, namų apyvokos daiktus, skaičius, raides, geometrines figūras bei raštus. Žaislas padeda vystyti:• smulkiosios motorikos įgūdžius;• abstraktų mąstymą, koordinacijos įgūdžius bei spalvos ir formos suvokimą;• gebėjimą rasti nestandartinius sprendimus;•...

Kaina 11,09 €
  • Išparduota

Konstruktorius, Sodybos namas, 146

Keturi kompaktiški jaukūs nameliai su  durimis bei langais. Vaikai gali sukonstruoti-suprojektuoti  keturis skirtingus namelius. Kaip tai padaryti - padės instrukcijos. Turint Igroteco konstruktorių kolekciją galima sukurti namą, gatvę ar ištisą kaimą, namus papuošti gėlėmis, pridėti iš papildomų...

Kaina 33,89 €
  • Išparduota

Medinis konstruktorius "Tvirtovė - Fortas"

Ąžuolinis konstruktorius Tvirtovė-Fortas". Galima sudėti keturias skirtingas konfiguracijas. Tai daugiau nei konstruktorius! Didesnis detalių kiekis bei jų įvairovė leis vaikui pasijusti tikru architektu.

Kaina 54,89 €

Medinis konstruktorius "Fantazy" 240 dalių

Ąžuolinis konstruktorius "Fantazija". Multifunkcinis, universalus konstruktorius. Jokių ribų! Vaikas sukonstruos tai, ką sukūrė jo beribė fantazija. O jei truks detalių, visuomet galima pasipildyti iš FANTAZIJA 120 ar 60 konstruktoriaus.

Kaina 31,88 €
  • Išparduota

Medinis konstruktorius "Fantazy" 120 dalių

Ąžuolinis konstruktorius "Fantazija". Multifunkcinis, universalus konstruktorius leidžiantis vaikui sudėlioti ir paprastą mozaiką, ir pastatyti sudėtingas trimatės formos figūras. Todėl šis konstruktorius tinkamas įvairaus amžiaus vaikams. Vaikas praleis  laiką konstruodamas, atrasdamas vis...

Kaina 15,49 €

Igroteco skaičiavimo pagaliukai, 56 det.

Tai puiki skaičiavimo mokymosi priemonė, skirta priešmokyklinių ir pradinių klasių moksleiviams. Kiekviena pagaliuko spalva ir ilgis atitinka tam tikrą skaičių. Pagaliukus galima naudoti įvairių matematinių veiksmų atvaizdavimui. Mokinkitės sudėties, atimties, daugybos, dalybos, trupmenų...

Kaina 10,89 €

Igroteco Galvosūkis Tangrama, 8 det.

Tangrama – tai loginio žaidimo ir mozaikos junginys. Patogu žaisti keliaujant mašinoje, kadangi dėžutė gali būti naudojama kaip žaidimo pagrindas!

Kaina 10,89 €

Konstruktoirus, Garažas, 79

Jūsų mažylio autoparkui tiesiog būtinas garažas! Jis paįvairins žaidimus su mašinėlėmis.  Konstruktorius turi stumdomus vartus. Turint Igroteco konstruktorių kolekciją, galima pastatyti ištisą miestą.

Kaina 18,89 €
  • Išparduota

Medinis konstruktorius "Kranas"

Statybinis kranas vaikams. Kablys pakeliamas ir nuleidžiamas, kranas sukasi aplink savo ašį, kablys juda kranu pirmyn ir atgal.

Kaina 34,89 €

Medinis konstruktorius "Pilis"

Ąžuolinis konstruktorius "Pilis". Galima sudėti keturias skirtingas konfiguracijas. Tai daugiau nei konstruktorius! Didesnis detalių kiekis bei jų įvairovė leis vaikui pasijusti tikru architektu.

Kaina 69,89 €

Medinis konstruktorius "Namas su garažu"

Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai  nupoliruotos ir nepadengtos impregnantais ar kitomis cheminėmis medžiagomis.

Kaina 19,89 €

Medinis konstruktorius "Kotedžas 4in1"

Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai  nupoliruotos ir nepadengtos impregnantais ar kitomis cheminėmis medžiagomis.

Kaina 29,29 €

Medinis konstruktorius "Fantazy" 60 dalių

Ąžuolinis konstruktorius "Fantazija". Multifunkcinis, universalus konstruktorius leidžiantis vaikui sudėlioti ir paprastą mozaiką, ir pastatyti sudėtingas trimatės formos figūras. Todėl šis konstruktorius tinkamas įvairaus amžiaus vaikams. Vaikas praleis  laiką konstruodamas, atrasdamas vis...

Kaina 8,68 €
  • Išparduota

Medinis konstruktorius "Namas su veranda"

Tai kompaktiškas dviejų aukštų namelis su veranda. Namelio konstrukcija leidžia vaikui panaudoti jį kituose žaidimuose, apgyvendinti namelyje ir mylimą lėlę, ir pasakų herojų. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę.

Kaina 13,09 €

Konstruktorius, Mažas namelis, 39

Žaisdami vaikai išmoks sukonstruoti namelį. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę. Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai...

Kaina 7,09 €
  • Išparduota

Konstruktorius, Namelis - taupyklė

Tobula vieta vaiko kišenpinigiams! Vaikai galės patys sukonstruoti taupyklės formos namelį. Kuomet taupyklė prisipildys, bus galima ją tiesiog išardyti ir sudėti iš naujo. Norint galima namuką suklijuoti ir nudažyti patinkančia spalva. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės...

Kaina 11,89 €