"Snails" prekės

ŽAISTI – tai vaikų darbas, kuriame jie save įsivaizduoja suaugusiųjų vaidmenyje. Vaikui žaidimas yra priemonė tyrinėti ir mokytis, lavinti naujus įgūdžius ir užmegzti ryšį su kitais. Per ŽAIDIMUS vaikai mokosi kalbėti, dainuoti, rašyti, skaityti ir lavina pagrindinius įgūdžius, kurie yra pasirengimo mokyklai pagrindas.

Žaisdami vaikai įsitraukia į pokalbį, lavina klausymosi įgūdžius ir išbando naujus žodžius. Žaidimas padeda vaikui ugdyti socialinius įgūdžius, kurie yra svarbūs mokyklos sėkmei, pavyzdžiui, naudojimas akių kontakto, kūno kalbos ir gestų.

Žaidimų laikas namuose yra puiki proga leisti vaikams pažinti savo natūralų smalsumą ir kūrybiškumą. Žaisdami vaikai gerina savo fizinį ir kūrybinį vystymąsi. Jie eksperimentuoja su problemų sprendimo įgūdžiais, kai mokosi apie skirtingus vaidmenis savo namuose, apsimesdami, kad yra mamos, tėčiai, mokytojai ir kt.

Vaikai dabar gali saugiai žaisti  su netoksiška vaikiška kosmetika Snails. Kompanija S’N’B siekdama sveikų mažų nagučių, sukūrė pirmąjį vandens pagrindu ir nuplaunamą vaikų nagų laką pasaulyje.

Duokite savo mažoms mergaitėms žėrintį teptuką. SNAILS nagų lakas - kiekvieną akimirką suteiks vaikams džiaugsmo ir linksmybių žaidimuose. Smagiausias pasaulyje vaikiškas nagų lakas bus laukiamas kiekvieno žaidimo metu, nes SNAILS leidžia jūsų vaikams saugiai ir paprastai nuspalvinti savo pasaulį ir nagus.

Žavios mergaitės gali nuspalvinti savo nagučius jaudinančiomis spalvomis net nebijodamos aštrių, nemalonių kvapų. Leiskite joms naudoti vaikišką kosmetiką, kuri pirmoji pasaulyje nuplaunama tiesiog vandeniu. Savaime suprantama Jums tai patiks, nes nuvalyti itin lengva paprastu muilu ir vandeniu!

SNAILS nagų lakai paryškins ne tik mažus nagučius bet ir jūsų dieną. SNAILS tai:

  • Puošnus prancūzų gamybos nagų lakas, atitinkantis griežčiausius pasaulyje kosmetikos reikalavimus.
  • Patentuota trijų pagrindinių sudedamųjų dalių formulė: vanduo, akrilo polimeras ir specialūs dažikliai vaikams.
  • Žaismingos pakuotės pritaikytos vaikams - bešviniai gryno itališko stiklo buteliukai. 
  • Bekvapis

Nuspalvinkime jų pasaulį smagiu nagų laku.

Kiekvienas SNAILS nagų lakas tausoja aplinką ir vaikų nagus. Taigi jūsų žavingos mergaitės gali rinktis įdomiausius atspalvius ir kartu būti draugiškos gamtai.

Aktyvūs filtrai

Snails kūno markeriai

Rinkinyje: 14 trafaretai-lipdukai. 6 markeriai: mėlynos, žalios, oranžinės, rožinės, violetinės, ir juodos spalvų.

Kaina 14,89 €

Snails Mini Play rinkinys, 2

Spalvos: Pasaka (rausvas parlamutras), Blizgučių bomba (rožinė su blizgesiu), Violetinė kometa (švelniai violetinė su blizgesiu) Kiekis: 3x7 ml / viso 21 ml Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas skirtas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

Kaina 7,90 €
  • Išparduota

Snails nagų lipdukai, Ponas Bulvė

Lipdukai "Ponas Bulvė"" – mažos dovanėlės stiprina draugystę... Snails - lipdukai "Ponas Bulvė" pradžiugins Jūsų mergaitę.

Kaina 2,65 €

Snails veido tatuiruotė Vienaragis

Snails - tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails tatuiruotės, tai naujas ir saugus būdas dekoruoti savo veidą. Makiažas per kelias minutes be jokių dažų! Raštai primena spalvotąją Braziliją. 

Kaina 3,89 €
  • Išparduota

Snails veido tatuiruotė širdelių karalienė

Snails - tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails tatuiruotės, tai naujas ir saugus būdas dekoruoti savo veidą. Makiažas per kelias minutes be jokių dažų! Raštai primena tikrą Širdelių karalienę... Kaip ji atrodo?! Va, būtent taip :)

Kaina 3,89 €
  • Išparduota

Snails veido tatuiruotė katytė

Snails - tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails tatuiruotės, tai naujas ir saugus būdas dekoruoti savo veidą. Makiažas per kelias minutes be jokių dažų! Raštai primena mažą juodą katytę.

Kaina 3,89 €

Snails veido tatuiruotė fėjos dulkelės

Snails - tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails tatuiruotės, tai naujas ir saugus būdas dekoruoti savo veidą. Makiažas per kelias minutes be jokių dažų! Raštai primena Fėjos pokštus.

Kaina 3,89 €
  • Išparduota

Snails veido tatuiruotė Brazilija

Snails - tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails tatuiruotės, tai naujas ir saugus būdas dekoruoti savo veidą. Makiažas per kelias minutes be jokių dažų! Raštai primena spalvotąją Braziliją.

Kaina 3,89 €

Snails nagų lipdukai "Saldainiukai"

Lipdukai "Saldainiukai" – mažos dovanėlės stiprina draugystę... Snails - lipdukai "Saldainiukai" pradžiugins Jūsų mergaitę.

Kaina 2,65 €

Snails nagų lipdukai "Princesės"

Lipdukai "Princesės" – mažos dovanėlės stiprina draugystę... Snails - lipdukai "Princesės" pradžiugins Jūsų mergaitę. Princesės skirtos princesėms.

Kaina 2,65 €

Snails mini nagų lako rinkinys Vienaragis

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 3 skirtingos spalvos. Šauni dovana... Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas skirtas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

Kaina 14,89 €
  • Išparduota

Snails mini nagų lako rinkinys uogytė

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 3 skirtingos spalvos. Šauni dovana... Spalvos. UOGYTĖ: Pinky Pink (rožiškai rožinė), Violetinė kometa (švelniai violetinė) ir Aurora (parlamutrinio miško).

Kaina 14,89 €
  • Išparduota

Snails mini nagų lako rinkinys muzika

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 3 skirtingos spalvos. Šauni dovana... Spalvos. MUZIKA: Pinky Pink (rožiškai rožinė), Šokėja (blizgi, tamsiai violetinė) ir Sidabrinis rūkas (pilka su parlamutru)

Kaina 14,89 €

Snails mini nagų lako rinkinys (6 vnt)

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 6 populiariausios spalvos. Maloni dovana... Pakuotės dydis toks, kad tilps į bet kokį princesišką lagaminą. Šūkis - būk visada viskam pasiruošusi!

Kaina 19,89 €

Snails kūno tatuiruotė Neonas

Snails - kūno tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails kūno tatuiruotės, tai saugus būdas dekoruoti savo kūną. Tatuiruotės atrodo taip tikroviškai, kad ne vienas patikės, jog esate su tikrais papuošalais.

Kaina 6,40 €

Snails kūno tatuiruotė Metalika

Snails - kūno tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails kūno tatuiruotės, tai saugus būdas dekoruoti savo kūną. Tatuiruotės atrodo taip tikroviškai, kad ne vienas patikės, jog esate su tikrais papuošalais.

Kaina 6,40 €