Pramogos

Aktyvūs filtrai

YoYo žaislas Spotlight Ultra, Mėlynas

YoYo spotlight ULTRA su Hunter Feuerstein parašu. Pastarasis yra puikiai žinomas pasaulinio lygio YoYo žaidėjas. Pagamintas iš aliuminio. Nupoliruotas guolis, kad būtų patogiau surišti. Lengvas, kad būtų geriau atlikti sudėtingesnius triukus. Šis YoYo yra nereaguojantis (unresponsive), skirtas...

Kaina 75,89 €

Kendama baltas, plastikinis su LED

Kendama turi 3 kaušelius ir vieną smaigalį. Kamuoliukas kabo ant virvelės. Žaidimo tikslas yra užmesti kamuoliuką ant vieno iš kaušelių ar smaigalio. Geriau įgudus, atliekami įvairūs triukai. Dydis: 18x7x6 cm. Svoris: 140 gr. Baterijos į rinkinį įeina. Reikalingos 4 X 1.5V LR44 baterijos. Kendama...

Kaina 7,09 €

Dėlionė Natural Phenomena, 3+

Lavinamoji dėlionė „Natural Phenomena“ ne tik supažindina vaiką su įvairiais gamtos reiškiniais, bet ir moko pasirinkti tam tikrus daiktus, esant vienokiam ar kitokiam orui, lavina loginį mąstymą, erdvinį suvokimą.

Kaina 14,80 €

YoYo laikiklis

Neškitės Yo Yo kartu su savimi visur! Reguliuojamas Yo Yo laikiklis su karabinu. Galima prisikabinti Yo Yo prie diržo kilpos, kuprinės, raktų žiedo.

Kaina 6,89 €

YoYo Shutter - Raudonas

Ant  Schutter YoYo linijos yra daugkartinio JAV ir 2014 m. pasaulio čempiono Gentry Steino parašas. YoYo viduje yra įmontuota folija, kurios pagalba yra išlaikomas svorio pasiskirstymas, padidinantis greitį. Taip yra lengviau kontroliuoti YoYo atliekant ilgus triukus. Rekomenduojama pažengusiems.

Kaina 44,89 €

YoYo žaislas, juodas

YoYo žaislas, juodasTai disko pavidalo sunki ritė, ant kurios suvyniota virvutė, kurios gale gali būti laikiklis ar kilpa nykščiui.

Kaina 5,90 €
  • Išparduota

Pripučiamas Monstriukas-fontanas

Ar gali būti kas smagiau už asmeninį fontaną, savo kieme? Tai puikus būdas vasarą atsivėsinti, su draugais atšvęsti gimtadienį ar tiesiog smagiai leisti laiką.

Kaina 58,52 €
  • Išparduota

Pripučiamas Vienaragis-fontanas

Ar gali būti kas smagiau už asmeninį fontaną, savo kieme? Tai puikus būdas vasarą atsivėdinti, su draugais atšvęsti gimtadienį ar tiesiog smagiai leisti laiką.

Kaina 48,16 €
  • Išparduota

Pripučiamas Dramblys-fontanas

Ar gali būti kas smagiau už asmeninį fontaną, savo kieme? Tai puikus būdas vasarą atsivėdinti, su draugais atšvęsti gimtadienį ar tiesiog smagiai leisti laiką.

Kaina 48,16 €

Pripučiamas ratas, Rožinė spurga MAX

Truputį palankstyta pakuotė. Išmatavimai: 122 x 122 x 30.48 cm. Pakuotės išmatavimai: 25.0 x 4.5 x 19.0 cm. Papildomas remontinis lopas įeina į rinkinį. Dizainas sukurtas JAV. Pagaminta Kinijoje, specialiu Big Mouth (JAV), užsakymu.

Kaina 23,85 €

Pripučiamas ratas su laikikliu, Ananasas

Ratas su laikikliu, kad maudynės būtų saugios. Į rinkinį įeina papildomas remontinis lopas. Yra dviguba oro kamera, užtikrinanti optimalų saugumą.

Kaina 15,85 €

Pripučiamas ratas su laikikliu, Spurga

Yra tinklelis ant kurio vaikas atsisėda. Yra dviguba oro kamera, užtikrinanti optimalų saugumą. Papildomas remontinis lopas įeina į rinkinį.

Kaina 15,85 €

Paplūdimio kilimėlis, Hot Dog

Paplūdimio kilimėlis - gali būti šauni dovana tavo mažam vaikui, paaugliui, pašėlusiam draugui ar šauniausiems tėvams! Išmatavimai: 216x94 cm

Kaina 17,89 €

Paplūdimio kilimėlis, Ledai

Paplūdimio kilimėlis - gali būti šauni dovana tavo mažam vaikui, paaugliui, pašėlusiam draugui ar šauniausiems tėvams! Išmatavimai: 215.9 x 95.5 cm. Sudėtis: 100 proc. polisteris.

Kaina 17,89 €

Mmagnetinis šeimos žaidimas, Iššūkis, 5+

Mesk iššūkį savo draugams ar visai šeimai! Žirgas, raketa ar princesė? Žaidėjai atsitiktine tvarka renkasi iššūkį. Kuris greičiausiai iš geltonų ir juodų magnetukų atkurs matytą kortelėje vaizdą?! Turėsite būti pastabūs, mąstyti logiškai ir veikti greitai! Rekomenduojama vaikams nuo 5+ Žaislas...

Kaina 17,39 €

Vaizdą keičianti dėlionė, Dinozauras, 50 det.

Lavina koordinaciją, gerina mąstymo įgūdžius ir atmintį. Dėžutė ir dėlionė turi lentikuliarinį paviršių - sudaro 3D besikeičiančio vaizdo įspūdį.50 aukštos kokybės dėlionės dalių.

Kaina 17,89 €

Šokdynė, Raketa

Linksma šokdynė su dekoruotomis rankenomis Virvutės ilgis: 240cm Rankenos medinės ir kruopščiai dekoruotos rankomis.

Kaina 9,89 €
  • Išparduota