Konstruktoriai

Konstruktoriai skatina vystytis vaizduotę ir kūrybiškumą. Vaikai įsitraukia, atsipalaiduoja ir stiprina motorikos įgūdžius. Atraskite Plus-Plus, Sluban, Light Stax ir kitus įvairius konstruktorius.

Rasta 310 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 310 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Binabo konstruktorius – 60...
0

Binabo konstruktorius – 60 detalių, 4 spalvos

Bioplastikas (cukrus ir mediena). Viena detalė, begalinės galimybės - tai Binabo! Keliais paprastais paspaudimais galite susikurti savo žaislą! Galima sukonstruoti tvirtus įvairių formų ir dydžių kamuolius, kurie bus tinkami sportiniams žaidimams. Kamuolio sudėto iš 60 detalių skersmuo yra 19 cm.

Kaina 24,90 €
  • Išparduota
Plus-Plus lagaminas, 400 vnt.
0

Plus-Plus lagaminas, 400 vnt.

Plus Plus konstruktorius – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius!

Kaina 17,40 €
Konstruktorius, Mažas...
0

Konstruktorius, Mažas namelis, 39

Žaisdami vaikai išmoks sukonstruoti namelį. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę. Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai...

Kaina 8,90 €
Medinis konstruktorius...
0

Medinis konstruktorius "Namas su balkonu"

Ąžuolinis konstruktorius "Namas su balkonu". Tai daugiau nei konstruktorius! Didesnis detalių kiekis bei jų įvairovė leis vaikui pasijusti tikru architektu.

Kaina 24,90 €
Plus-Plus konstruktoriaus...
0

Plus-Plus konstruktoriaus žali pagrindai,...

Plus Plus konstruktoriaus padukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 7,90 €
Light Stax HYBRID...
0

Light Stax HYBRID visureigis milžinas

Vos tik šis automobilis pradeda judėti, įsijungia priekinės ir galinės lempos, o jau garsas!!! Neveltui jis vadinamas - MILŽINU. Garsas ir šviesa sklis apie 5 sekundes.

Kaina 16,70 €
Plus-Plus įvairių spalvų...
0

Plus-Plus įvairių spalvų pagrindai, 12 vnt.

Plus Plus konstruktoriaus pagrindukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 35,90 €
Plus-Plus vėjo malūnas
0

Plus-Plus vėjo malūnas

Išskirtinė dovana, medinėje dėžutėje! Tinka ir suaugusiems! Kompaktiška, medinė dėžutė - puiki interjero detalė.

Kaina 24,90 €
Plus-Plus spineriai, 240 vnt.
1

Plus-Plus spineriai, 240 vnt.

Susikurkite savo suktuką-spinerį iš Plus Plus detalių! Puikus būdas mesti iššūkį sau ir draugui! Kas sukurs sudėtingesnį, ilgiau besisukantį, didžiausią ar mažiausią spinerį?!

Kaina 14,90 €
Plus-Plus GO! Mix rinkinys,...
0

Plus-Plus GO! Mix rinkinys, 2600 vnt.

Galėsite ne tik sukurti mašinas, bet ir visus kitus kūrinius, kur reikia, kad suktųsi: vėjo malūnai ir pan. Patogi, plastikinė pakuotė!

Kaina 99,90 €
Plus-Plus žali pagrindai,...
0

Plus-Plus žali pagrindai, 12 vnt.

Plus Plus konstruktoriaus padukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 35,90 €
Plus-Plus pilkas ir mėlynas...
0

Plus-Plus pilkas ir mėlynas pagrindas

Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 7,90 €
Plus-Plus pilis, 760 vnt.
0

Plus-Plus pilis, 760 vnt.

Plus Plus konstruktorius – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius!

Kaina 29,90 €