Konstruktoriai

Konstruktoriai skatina vystytis vaizduotę ir kūrybiškumą. Vaikai įsitraukia, atsipalaiduoja ir stiprina motorikos įgūdžius. Atraskite Plus-Plus, Sluban, Light Stax ir kitus įvairius konstruktorius.

Rasta 344 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 344 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Light Stax SYSTEM Creative konstruktorius

Tai STAX System konstruktorius, kuriame yra LEGO® dydžio šviečiančios STAX kaladėlės. Šios STAX System kaladėlės yra pilnai suderinamos tarpusavyje ir su LEGO® dydžio kaladėlėmis.

Kaina 29,90 €

Binabo konstruktorius – 60 detalių, 4 spalvos

Bioplastikas (cukrus ir mediena). Viena detalė, begalinės galimybės - tai Binabo! Keliais paprastais paspaudimais galite susikurti savo žaislą! Galima sukonstruoti tvirtus įvairių formų ir dydžių kamuolius, kurie bus tinkami sportiniams žaidimams. Kamuolio sudėto iš 60 detalių skersmuo yra 19 cm.

Kaina 24,90 €

Plus-Plus BIG detalių pagrindai, 2 vnt.

Plus Plus konstruktoriaus padukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 9,90 €

Konstruktorius, Mažas namelis, 39

Žaisdami vaikai išmoks sukonstruoti namelį. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę. Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai...

Kaina 7,10 €

Light Stax HYBRID kaladėlių rinkinys

DIENĄ KONSTRUKTORIUS – NAKTĮ ŠVIESTUVAS! Migdant savo mažylius, galima padėti šį šviečiantį žaislą palei jų lovytę - taip bus sukurta rami ir jauki aplinkos atmosfera ir mažyliai greičiau ir ramiai užmigs.

Kaina 14,90 €

Medinis konstruktorius "Kranas"

Statybinis kranas vaikams. Kablys pakeliamas ir nuleidžiamas, kranas sukasi aplink savo ašį, kablys juda kranu pirmyn ir atgal.

Kaina 34,90 €

Plus-Plus lagaminas, 400 vnt.

Plus Plus konstruktorius – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius!

Kaina 17,40 €

Plus-Plus konstruktoriaus žali pagrindai,...

Plus Plus konstruktoriaus padukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 7,90 €

Light Stax HYBRID visureigis milžinas

Vos tik šis automobilis pradeda judėti, įsijungia priekinės ir galinės lempos, o jau garsas!!! Neveltui jis vadinamas - MILŽINU. Garsas ir šviesa sklis apie 5 sekundes.

Kaina 16,70 €

Plus-Plus įvairių spalvų pagrindai, 12 vnt.

Plus Plus konstruktoriaus pagrindukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 35,90 €

Plus-Plus vėjo malūnas

Išskirtinė dovana, medinėje dėžutėje! Tinka ir suaugusiems! Kompaktiška, medinė dėžutė - puiki interjero detalė.

Kaina 24,90 €