Konstruktoriai

Konstruktoriai skatina vystytis vaizduotę ir kūrybiškumą. Vaikai įsitraukia, atsipalaiduoja ir stiprina motorikos įgūdžius. Atraskite Plus-Plus, Sluban, Light Stax ir kitus įvairius konstruktorius.

Rasta 345 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 345 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Plus Plus konstruktorius, Mokausi ABC ir 123, 600 vnt.

Išmokite dėlioti raides ir skaičius iš Plus-Plus detalių!Su Plus-Plus galite žaisti visiškai laisvai: dėlioti ne tik pagal instrukcijas, bet kurti ir savo darbelius. Plus Plus šūkis – paprasta forma ir neribotos galimybės! Neužgniaužkite ir neribokite kūrybingumo bei sukurkite savo unikalią...

Kaina 29,90 €

Plus Plus konstruktorius, Tropikai, 240 vnt

Plus Plus konstruktorius – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius! dydis - Mini (detalė 20 mm); spalvos - įkvėptos tropikų; detalių kiekis - 240 vnt.; pagaminta Danijoje; pakuotė - plastikinis vamzdelis; amžius (rekomenduojamas gamintojo) – nuo 3 iki 12 metų;

Kaina 12,90 €

Plus Plus konstruktorius, Vaivorykštė, 240 vnt

Plus Plus konstruktorius – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius! dydis - Mini (detalė 20 mm); spalvos - įvairios; detalių kiekis - 240 vnt.; pagaminta Danijoje; pakuotė - plastikinis vamzdelis; amžius (rekomenduojamas gamintojo) – nuo 3 iki 12 metų;

Kaina 12,90 €

Plus-Plus įvairių spalvų rinkinys, 600 vnt.

Bazinių spalvų lavinamasis konstruktorius vaikams nuo 3 m. Rinkinyje 600 detalių. Galima sukonstruoti robotą, mašiną, motociklą, drugelį, akinius ir t.t.Sudėtyje nėra ftalatų ir polivinichlorido

Kaina 24,90 €

Medinis konstruktorius "Namas su veranda"

Tai kompaktiškas dviejų aukštų namelis su veranda. Namelio konstrukcija leidžia vaikui panaudoti jį kituose žaidimuose, apgyvendinti namelyje ir mylimą lėlę, ir pasakų herojų. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę.

Kaina 14,30 €

Medinis konstruktorius "Namas su garažu"

Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai  nupoliruotos ir nepadengtos impregnantais ar kitomis cheminėmis medžiagomis.

Kaina 11,90 €
  • Išparduota

Plus-Plus BIG detalių pagrindai, 2 vnt.

Plus Plus konstruktoriaus padukas. Padės dar labiau išnaudoti neišnaudojamas Plus Plus konstruktoriaus galimybes. Pagrindus galima sujungti su plus plus detalėmis tarpusavyje. Galima statyti kelių aukštų statinius. Mažieji Inžinieriai, prie darbo!!!

Kaina 9,90 €

Konstruktoirus, Garažas, 79

Jūsų mažylio autoparkui tiesiog būtinas garažas! Jis paįvairins žaidimus su mašinėlėmis.  Konstruktorius turi stumdomus vartus. Turint Igroteco konstruktorių kolekciją, galima pastatyti ištisą miestą.

Kaina 11,90 €

Konstruktorius, Mažas namelis, 39

Žaisdami vaikai išmoks sukonstruoti namelį. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę. Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai...

Kaina 7,10 €
  • Išparduota

Plus-Plus super herojus, 100 vnt.

Plus Plus konstruktorius SUPER HEROJUS – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius!

Kaina 6,90 €

Light Stax HYBRID katė

Savo žybsinčiomis akimis ir mielu miaukimu, mažasis katinėlis užkariaus kiekvieno vaiko širdį. Katinėlis pradės miaukti ir žybsėti akimis, kai jį pajudinsite. Tai truks apie 5 sekundes.

Kaina 12,50 €
  • Išparduota

Light Stax HYBRID kaladėlių rinkinys

DIENĄ KONSTRUKTORIUS – NAKTĮ ŠVIESTUVAS! Migdant savo mažylius, galima padėti šį šviečiantį žaislą palei jų lovytę - taip bus sukurta rami ir jauki aplinkos atmosfera ir mažyliai greičiau ir ramiai užmigs.

Kaina 14,90 €
  • Išparduota

Light Stax JUNIOR Classic konstruktorius

DIENĄ KONSTRUKTORIUS – NAKTĮ ŠVIESTUVAS! Šios Junior dydžio kaladėlės yra pilnai suderinamos su DUPLO® dydžio kitų konstruktorių kaladėlėmis.

Kaina 29,90 €

Plus-Plus GO! Mix rinkinys, 2600 vnt.

Galėsite ne tik sukurti mašinas, bet ir visus kitus kūrinius, kur reikia, kad suktųsi: vėjo malūnai ir pan. Patogi, plastikinė pakuotė!

Kaina 99,90 €