"Bino" prekės

Aktyvūs filtrai

Bino medinis švilpukas

Maži spalvingi mediniai švilpukai. Puiki dovana-smulkmena, kai susirenka daug vaikų ir norisi, kad kiekvienas vaikas gautų kokią nors mielą dovanėlę.

Kaina 1,89 €

3D dėlionė, Suši, 28 vnt.

Lavina erdvinį suvokimą, rankų motoriką. Dėlionė labai spalvinga, susideda į medinį rėmelį. Galima naudoti žaidžiant teminius žaidimus.

Kaina 29,89 €

3D dėlionė, Gydytojo rinkinys, 15 vnt.

Rinkinyje viskas ko reikia tikram gygytojui: kraujo spaudimo matavimo aparatas, vaistai, švirkštas, stetoskopas, antiseptikai, kt. būtinai priedai ir net pats gydytojas ir pacientas.

Kaina 29,89 €

Vėžlys - kalimo žaislas

Vėžlys - smagus kalimo rinkinys. Su plaktuku pataikius į vieną objektą, išlenda kitas. Be to, joda ir vėžlio kojos bei galva. Daug gerų emocijų garantuojame!

Kaina 35,89 €

Vaikiškas darbo įrankių rinkinys, 3+

Darbo įrankių rinkinys medinėje dėžutėje su rankena. Lavina smulkiąją motoriką, padeda mokantis skirti spalvas, formas, dydžius, rūšiuojant, mokantis skaičiuoti.

Kaina 29,89 €

Vaikiška palapinė Prekybos centriukas

Kiekvienam vaikučiui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 23,89 €

Vaikiška palapinė Ponis

Vaikiška palapinė Vienaragis. Kiekvienam vaikui šį palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 23,89 €
  • Išparduota

Vaikiška palapinė Pilis vikingai

Vaikiška palapinė "Pilis" - mažiesiems riteriams. Kiekvienam vaikučiui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 39,89 €

Vaikiška palapinė Dinozauras

Vaikiška palapinė "Dinozauras". Kiekvienam vaikučiui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 34,90 €
  • Išparduota

Vaikiška palapinė Burbuliukai

Vaikiška palapinė "Burbuliukai". Kiekvienam vaikui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 29,99 €
  • Išparduota

Vaikiška palapinė "Automobiliukas"

Kiekvienam vaikui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 22,89 €
  • Išparduota

Užrašų knygelė "Pelėdžiukas"

Pelėdžiukai - išminties simbolis. O kiek išminties turi pelėda? Tiek, kiek šioje užrašų knygelėje yra puslapių! Kiekvienas vaikas norės pasidalinti savo mintimis su pelėdžiukais ir užrašys kažką ypatingo...

Kaina 3,86 €

Ūkis su gyvūnais, 3+

Šis medinis ūkis labai mėgstamas mažylių. Atsižvelgiant į esamų žaislų arsenalą galima žaidimą pildyti gyvūnėliais, žmogeliukais ar transporto priemonėmis.

Kaina 50,50 €
  • Išparduota

Spalvotos medinės kaladėlės, 12 mėn+

Dangtelis turi skirtingas formeles, per kurias reikia sudėti skirtingų formelių kaladėles. Skirtingos formos: stačiakampiai, kvadratai, cilindrai; žaidžiant vaikas mokosi atskirti geometrines figūras, pažinti spalvas.

Kaina 15,89 €

Rūšiavimo bokštas

Spalvingos detalės ir įvairios formos žaidimo metu lavins vaiko erdvinį, loginį mastymą ir pirštukų vikrumą.

Kaina 14,89 €

Palapinė Piratas

Vaikiška palapinė "Piratas" - mažiesiems "piratams"! Kiekvienam vaikučiui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 29,89 €

Palapinė Fėja

Kiekvienam vaikui ši palapinė suteiks daug džiaugsmo, naujų potyrių. Vaikai mėgsta įvairias slėptuves ir nori susikurti savo saugią, individualią aplinką, pagal savo įsivaizduojamą pasaulėlį, kuriame jie patiria daug džiaugsmo ir nuotykių.

Kaina 29,89 €