"LUDI" prekės

Prancūzų firmos žaislai

Aktyvūs filtrai

LUDI varstukas-planeta

Sužadink pojūčius žaisdamas! Spalvingas, unikalios formos kamuoliukas-varstukas sukasi aplink savo ašį, turi skirtingų tekstūrų karoliukus bei žiedus. Rekomenduojamas amžius 10 mėn.+

Kaina 9,89 €

LUDI spalvoti kamuoliukai, 250 vnt.

Žaidimo kamuoliukai - puiki idėja žaidimo erdvei arba norint užpildyti kamuoliukų baseiną. Rinkinyje yra 250 kamuoliukų. Penkios žaismingos spalvos - oranžinė, mėlyna, žalia, violetinė ir pilka. Puikiai tinka lavinti ankstyvuosius smulkiosios motorikos įgūdžius.

Kaina 35,89 €
  • Išparduota

LUDI manipuliacinis žaidimas

Sutalpinkite kamuoliukus unikaliame manipuliaciniame rūšiavimo kube! Kubo sienelės sudarytos iš elastinių juostelių. Dėliojant kamuoliukus, juostelės sudaro iššūkį mažyliui. Lavina smulkiąja motoriką, skatina smalsumą, akyčių ir pirščiukų koordinaciją. Rinkinyje 12 kamuoliukų, iš kurių 8...

Kaina 14,89 €

LUDI sujungiamos kaladėlės

Pirmasis mažylio konstruktorius! 9 kaladėlės pagamintos iš minkšto, kokybiško plastiko. Kaladėlės pagal atskiras formas susijungia viena su kita. Ant kaladėlių iš visų pusių matosi skirtingi paveikslai: skaičiai, raštai, gyvūnėliai. Lavina smulkiąją motoriką, loginį ir erdvinį mąstymą, kūrybiškumą.

Kaina 12,89 €

LUDI kūdikio žaidimas Pikotonas

Sužadink pojūčius žaisdamas! 20 dalių. Lavina smulkiąją motoriką, loginį ir erdvinį mąstymą. Švelni, skirtingų paviršių tekstūra ir geometrinės formos didina vaiko susidomėjimą. Lavina kūrybiškumą.

Kaina 34,89 €

LUDI pakabinamas žaislas, banginiukas

Minkštas, žaismingas banginiukas! Ryškios spalvos. Gali būti pakabinamas, turi veidrodėlį, kramtuką, barškutį, pasiūtas iš audinių su skirtingomis tekstūromis bei raštais. Skirtingi pojūčiai liečiant. Skatina mažylio akių ir rankų koordinaciją žaidžiant.

Kaina 10,89 €

LUDI putplasčio kaladėlės

Džiaukitės savo pastatytais statiniais! 28 kaladėlės. Lengvos, švelnios, saugios. Lavina smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, padeda suvokti tūrį.

Kaina 18,89 €

LUDI medžiaginis veiklos kubas, lapeliai

Kiekvieno kubo šonas su skirtingu audiniu ir paviršiumi. Yra veidrodėlis, barškutis, kramtukas, patogi rankenėlė paimti į rankytę. Gali būti pakabinamas.

Kaina 12,89 €

LUDI mankštos kamuolys, 20 cm

Kamuolys turi "spygliukus". Juos liečiant gali būti lavinami vaiko sensoriniai pojūčiai. Žaidžiant vystosi motorika, judesių koordinacija. Stiprinant lytėjimo receptorius, yra lavinama vaiko pusiausvyra, todėl vaikui yra lengviau pradėti vaikščioti. Tinka masažui. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn.

Kaina 11,89 €

LUDI šokinėjimo kamuolys, raudonas 55 cm

Linksmai leisk laiką šokinėdamas su kamuoliu! Specialiai sukurta rankena, kad vaikas galėtų patogiai įsikibti. Šokinėjant lavinama vaiko koordinacija, vaikas stiprėja fiziškai. Šokinėti galima tiek lauke, tiek namie.

Kaina 14,89 €

LUDI šokinėjimo kamuolys, mėlynas 55 cm

Linksmai leisk laiką šokinėdamas su kamuoliu! Specialiai sukurta rankena, kad vaikas galėtų patogiai įsikibti. Šokinėjant lavinama vaiko koordinacija, vaikas stiprėja fiziškai. Šokinėti galima tiek lauke, tiek namie.

Kaina 14,89 €

LUDI pripučiamas vandens kilimėlis

Spaudžiant kilimėlį, galima stebėti kaip plaukioja jūros gyventojai. Per tris kilimėlio iliuminatorius kūdikis gali stebėti įvairius po vandeniu gyvenančius padarus – vėžiagyvius, žuvis, pingvinus, krabus, jūrų žvaigždes ir vėžliukus. Jis taip pat sutiks drąsų nardytoją, kuris nardo ir bando...

Kaina 24,89 €

LUDI palapinė-užuovėja

Puiki užuovėja ir apsauga nuo saulės mažiesiems! Apsauga nuo UV 50. Galima naudoti tiek paplūdimyje, tiek prie ežero ant žolytės. Pastatoma per 1 min. Kompaktiškai susilanksto.

Kaina 24,89 €

LUDI spalvoti kamuoliukai, mėlyna, 60 vnt.

Žaidimo kamuoliukai - puiki idėja žaidimo erdvei arba norint užpildyti kamuoliukų baseiną. Rinkinyje yra 60 kamuoliukų. Keturios žaismingos spalvos - balta, žydra, turkio, aukso. Puikiai tinka lavinti ankstyvuosius smulkiosios motorikos įgūdžius.

Kaina 16,89 €

LUDI spalvoti kamuoliukai, rožinė, 60 vnt.

Žaidimo kamuoliukai - puiki idėja žaidimo erdvei arba norint užpildyti kamuoliukų baseiną. Rinkinyje yra 60 kamuoliukų. Keturios žaismingos spalvos - balta, rausva, ryškiai rožinė, violetinė. Puikiai tinka lavinti ankstyvuosius smulkiosios motorikos įgūdžius.

Kaina 16,89 €

LUDI spalvoti kamuoliukai, miksas, 60 vnt.

Žaidimo kamuoliukai - puiki idėja žaidimo erdvei arba norint užpildyti kamuoliukų baseiną. Rinkinyje yra 60 kamuoliukų. Keturios žaismingos spalvos - dramblio kaulo, koralinė, geltona, mėlyna. Puikiai tinka lavinti ankstyvuosius smulkiosios motorikos įgūdžius.

Kaina 16,89 €

LUDI šokliukas, dinozauras

Patogiai įsitaisęs, Jūsų mažylis galės smagiai šuoliuoti ir įsivaizduoti, kad yra greičiausias raitelis pasaulyje! Ausys pagamintos taip, kad vaikui būtų patogu įsikibti. Pagamintas iš storo plastiko, todėl yra stabilus ir tvirtas. Galima naudoti tiek lauke, tiek namie.

Kaina 29,89 €

LUDI šokliukas, vienaragis

Patogiai įsitaisęs, Jūsų mažylis galės smagiai šuoliuoti ir įsivaizduoti, kad yra greičiausias raitelis pasaulyje! Ausys pagamintos taip, kad vaikui būtų patogu įsikibti. Pagamintas iš storo plastiko, todėl yra stabilus ir tvirtas. Galima naudoti tiek lauke, tiek namie.

Kaina 29,89 €

LUDI vandens žaidimo rinkinys

Su šiuo rinkiniu Jūsų vaikučio maudynės vonioje taps smagiu nuotykiu! Viduje rasite įvairių, lengvų, spalvingų žaislų, tokių kaip vonios knygelės, purkštukai, kibiriukai ir kt. Rinkinyje iš viso yra 9 žaisliukai.

Kaina 18,89 €

LUDI vandens žaidimas, vandens takelis

Paverskite maudynes vonioje tikru džiaugsmu! Žaislas siurbtukais tvirtinasi prie sienos ar prie vonios krašto. Pilkite vandenį į piltuvėlį ir stebėkite, kur ir kaip teka vanduo.

Kaina 14,89 €

LUDI maudymosi spalvinimo knygelė su kreidelėmis

Knygelė, kurią galima spalvinti besimaudant vonioje! Knygelė pagaminta iš minkšto, vandeniui atsparaus plastiko. Knygelėje vaizduojami įvairūs jūros vaizdai. Spalvinguose fonuose palikti laukeliai, kuriuos galima spalvinti. Rinkinyje pridėtos 2 kreidutės, kurios lengvai nusiplauna nuo knygelės su...

Kaina 8,89 €

LUDI vandens žaidimas, kibiriukai

Privalomas žaislas žaislų dėžėje! Simpatiški spalvoti kibiriukai, iliustruoti linksmais gyvūnėliais. Kiekvieno kibiriuko dugne skirtingos formos vandens išbėgimo skylutės. Žaiskite vonioje, prie ežero ar prie jūros.

Kaina 8,89 €

LUDI kūdikio kamuoliukas, chameleonas

Minkštas, žaismingas kamuoliukas chameleonas! Ryškios spalvos. Kamuoliukas pasiūtas iš medžiagų su skirtingomis tekstūromis bei raštais. Skirtingi pojūčiai liečiant. Skatina mažylio akių ir rankų koordinaciją žaidžiant.

Kaina 7,89 €

LUDI kūdikio barškučių rinkinys

4 barškučių rinkinys - puikiai tinka lavinti ankstyvuosius smulkiosios motorikos įgūdžius. Barškučiai nesunkūs, patogūs, pritaikyti mažylių rankytėms. Ryškios spalvos ir barškantys karoliukai atkreipia ir padeda išlaikyti mažylio dėmesį. Barškučiai patvarūs, silikoninės barškučių dalys...

Kaina 11,89 €

LUDI kūdikio barškučių rinkinys trio

3 barškučių rinkinys - puikiai tinka lavinti ankstyvuosius smulkiosios motorikos įgūdžius. Barškučiai nesunkūs, patogūs, pritaikyti mažylių rankytėms. Ryškios spalvos ir barškantys karoliukai atkreipia ir padeda išlaikyti mažylio dėmesį. Barškučiai patvarūs, silikoninės barškučių dalys...

Kaina 9,89 €

LUDI muzikinis rinkinys, tukanas

Sužadinkite mažylio susidomėjimą muzika! 1 pianinas - tukanas ir 2 skirtingi barškučiai. Pianinas turi 4 natas, 4 įrašytas lopšines, 2 garso lygius, 3 plastikinius žiedus ant rankenėlės. Reikalingos baterijos 2x1.5V LR3 (AAA) – į rinkinį neįeina.

Kaina 17,89 €

LUDI kamuoliukas dėlionė

3D kamuoliukų dėlionė - puikus būdas lavinti mažylio smulkiąją motoriką, atmintį bei loginį mąstymą. Dėlionė sudaryta iš 1 didelio kamuolio ir 5 mažų skirtingų spalvų ir tekstūrų kamuoliukų. Mažieji kamuoliukai įsistato į didįjį kamuolį.

Kaina 16,89 €

LUDI kamuoliukas-barškutis

Apvalus barškutis su rankenėle - puikiai tinka lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius. Barškutis pagamintas iš plastiko. Keturios barškučių spalvos - raudona su triušiuku, mėlyna su meškute, oranžinė su katyte ir žalia su paukšteliu. Kaina nurodyta 1 vnt. Pageidaujamą barškučio spalvą galite...

Kaina 5,39 €

LUDI kamuoliukų baseinas, Džiunglės

Kamuoliukų baseinas - tikras džiaugsmas mažiesiems! Lankstaus rėmo, lengvai išskleidžiamas ir sulankstomas. Šone skylutės, skirtos išmesti kamuoliukus. Rinkinyje kamuoliukų baseinas, krepšys, 40 kamuoliukų.

Kaina 31,89 €

LUDI lavinamasis žaidimų kilimėlis, Tukanas

Viena sekundė ir tu jau džiunglėse, kur skraido tukanai! Ryškus kūdikio žaidimų kilimėlis, skirtas lavinti vaiko sensorinius pojūčius, skatinti smalsumą, vystyti judesių koordinaciją ir motoriką. Arkas nuėmus galima naudoti kaip patiesaliuką. Patogu transportuoti.

Kaina 35,89 €

LUDI žaidimų kilimėlis, indėnai

Pirmuosius mėnesius kūdikiai daugiausiai laiko praleidžia gulėdami ant nugarytės, vėliau džiaugiasi stebėdami aplinką gulėdami ant pilvuko, galiausiai išmoksta apsiversti, šliaužti ir atsisėsti. Šis kilimėlis skirtas žaisti ir ilsėtis. Dėl esančių pripučiamų ritinėlių yra saugus ir komfortabilus....

Kaina 74,89 €

LUDI kamuoliukų baseinas, Triušiukas

Kamuoliukų baseinas - tikras džiaugsmas mažiesiems! Lankstaus rėmo, lengvai išskleidžiamas ir sulankstomas. Rinkinyje kamuoliukų baseinas, krepšys, 45 kamuoliukai.

Kaina 36,89 €

LUDI kilimėlis dėlionė, didelis

Kilimėlis dėlionė - erdvus ir patogus paviršius saugiam mažylio žaidimui! Iš kilimėlio dalių galima pastatyti 3D dėlionę kubą. Naudoti kaip kilimą arba dėlioti kaip dėlionę. Iš viso 15 paveikslų, 65 detalės. Galima naudoti tiek kambaryje, tiek lauke.

Kaina 52,89 €

LUDI kilimėlis dėlionė, gyvūnai

Kilimėlis dėlionė - erdvus ir patogus paviršius saugiam mažylių žaidimui! Iš kilimėlio dalių galima pastatyti 3D dėlionę kubą. Naudoti kaip kilimą arba dėlioti kaip dėlionę. Galima naudoti tiek kambaryje, tiek lauke.

Kaina 29,89 €

LUDI kūdikių volelis, jūra

Pripučiamas volelis skirtas mažylio motorikai, koordinacijai ir loginiam mąstymui lavinti. Volelis turi 3 ertmes. Yra 3 kamuoliukai, kuriuos galima įdėti/perdėti į bet kurią norimą ertmę.

Kaina 11,89 €

LUDI boulingo rinkinys, katinukai

Lavinkite mažylio motoriką žaisdami boulingą! Rinkinyje 5 kėgliai ir 1 kamuolys. Kėgliai pagaminti iš minkšto plastiko.

Kaina 15,89 €