SILVERLIT Robotukas MACROBOT

MACROBOT yra interaktyvus robotas, galintis judėti visomis kryptimis, įrašyti balsą ir pakartoti įrašytus žodžius, važiuoti tam tikru maršrutu ir net saugoti jūsų kambarį. Iš viso – 12 skirtingų komandų, 50 užprogramuojamų veiksmų!

MACROBOT turi daug įvairių funkcijų: MACROBOT galima išmokyti važiuoti tam tikru maršrutu ir vėliau dar kartą pakartoti tą patį maršrutą. Robotas gali įrašyti jūsų balsą ir pasakyti žodžius savo roboto balsu. Robotas gali reaguoti pagal skirtingas balso komandas. MACROBOT galima valdyti mobiliąja programėle, skirta prietaisams su iOS ir Android. Robotas gali sąveikauti su MACROBOT ar kitais „Silverlit“ robotais. Atsisiųskite nemokamą programėlę ir sužinokite daugiau.

88045
69,18 €
Išparduota

Roboto baterijos: 4 x 1,5 V AA/LR6/AM3 (nepridedamos), nuotolinio valdymo pulto baterijos: 2 x 1,5 V AAA/LR03/AM4 (nepridedamos).

„Silverlit“ – tai pirmasis žingsnis į robotikos pasaulį. Nesvarbu, kas esi – moksliukas, sportininkas, nuotykių ieškotojas ar gyvūnėlių mylėtojas – „Siverlit“ asortimente rasi sau patinkantį robotą, sugebantį atlikti nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingų, programavimo reikalaujančių, funkcijų. Su „Silverlit“ ir 3, ir 15 metų vaikai iš arčiau pažvelgs į inovatyvų rytojaus pasaulį, susipažins su robotais-boksininkais, šuniukais ir kitais gyvūnais-robotais, su kuriais žaisti bus ne tik smagi pramoga, bet ir puiki lavinamoji veikla.

Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

SILVERLIT Robotukas MACROBOT

69,18 €