RAINBOW HIGH MALIBU lėlytė SAND, 27 cm

Pasak legendos, kažkur toli, pačiame vaivorykštės gale, slypi aukso lobis. Tačiau iš tikrųjų tai kažkas daug įspūdingesnio. 

65,03 €

Tik išrinktieji, turintys puikią stiliaus nuojautą, gali sekti vaivorykštę ir nukeliauti į „Rainbow High“ – spalvingą mados mokyklą, kurioje visi mokosi atskleisti savo tikrąsias spalvas. Vaivorykštėje slypi beribės spalvų galimybės! Atsipalaiduok paplūdimyje ir mėgaukis šiltu oru drauge su šešiomis šauniomis draugėmis. Šios lėlytės bus pačios spalvingiausios ir ryškiausios visame paplūdimyje, o kur dar jų stilingi maudymosi kostiumėliai, vasariški drabužėliai, skrybėlaitės, bateliai ir paplūdimio krepšiai, kuriuose telpa rankšluosčiai ir kiti aksesuarai! Kiekviena lėlytė turi 2 drabužių derinius ir banglentę, kuri yra ir šauni pramoga, ir lėlytės stovelis! Be to, šios lėlytės turi lanksčias kūno dalis. Surink visą kolekciją!

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Prieš duodami žaislą vaikams, pašalinkite pakuotės medžiagas. Gamintojas pasilieka teisę keisti produktą, jo spalvas ir techninius parametrus. Išsaugokite šią informaciją bei k

Susisiekite su mumis

neprivalomas

RAINBOW HIGH MALIBU lėlytė...

65,03 €