Populiariausios prekės

Rasta 263 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 263 prekės(-ių)

Snails mini Play nagų lako rinkinys, 3x7ml

Snails rinkinys iš trijų spalvų: Boružėlė (raudona), Blizgučių bomba (rožinė), Violetinė kometa (švelniai violetinė). Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas skirtas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

Kaina 7,91 €

Plus-Plus Savana, 170 vnt.

Plus Plus konstruktorius – originalus, kūrybiškumą skatinantis ir vaizduotę vystantis konstruktorius!

Kaina 7,90 €

Įbrėžtukai

Įbrėžtukai - smagus užsiėmimas įvairaus amžiaus vaikams ir ne vaikams. Nuo braižytojo amžiaus priklauso ir braižomo paviršiaus išgautas vaizdas, ar liks juodos spalvos, dryžiai atlikti išilgai, skersai ir pan. Susikurk paveikslą pats! Užsakant, komentarų skiltyje, nurodykite kokių paveiksliukų...

Kaina 0,21 €

Snails nagų lipdukai "Saldainiukai"

Lipdukai "Saldainiukai" – mažos dovanėlės stiprina draugystę... Snails - lipdukai "Saldainiukai" pradžiugins Jūsų mergaitę.

Kaina 2,66 €

bo. Lavinamoji planšetė „Saugus eismas“, LT

Su nauja lietuviška lavinamąja planšete kelių eismo taisyklių mokykis smagiai ir lengvai! Spausk planšetės mygtukus ir klausykis kelių eismo taisyklių, kelio ženklų pavadinimų ir kitų smagių garsų. Stenkis viską atsiminti, nes planšetėje esantis smagus žaidimas leis pasitikrinti įgytas žinias!...

Kaina 13,00 €
  • Nauja prekė

bo. Lavinamoji planšetė (Lietuvių kalba)

Su šia šaunia bo. planšete mažylis ne tik smagiai leis laiką, bet ir susipažins su skaičiais, žodžiais, išmoks tarti paraidžiui bei pasakyti visą abėcėlę! Planšetė turi du linksmus ir lavinančius žaidimus, kuriuos žaisdamas mažylis turės rasti teisingus žodžius, skaičius bei raides, ir 5 linksmas...

Kaina 14,14 €
  • Išparduota

Konstruktorius, Mažas namelis, 39

Žaisdami vaikai išmoks sukonstruoti namelį. Jei jūsų vaikas turi Igroteco konstruktorių kolekciją, galės susikurti visą gyvenvietę. Igroteco žaislai yra natūralūs ir saugūs, neturi  jokių kenksmingų priedų. Konstruktorių detalės pagamintos iš saugios žaliavos - ąžuolo. Detalės kruopščiai...

Kaina 7,10 €
  • Išparduota

Snails kreidutės plaukams dažyti Undinėlė

Snails kreidutės plaukams dažyti - tai paprastas ir saugus būdas pasipuošti per 5 minutes. Dabar nagučių spalvą galima prisiderinti prie plaukų spalvos. Kreidutės lengvai nusiplauna su vandeniu! Kreidutės yra plastikinėje pakuotėje, naudojant rankytės išlieka švarios.

Kaina 9,90 €

Snails mini nagų lako rinkinys (6 vnt)

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 6 populiariausios spalvos. Maloni dovana... Pakuotės dydis toks, kad tilps į bet kokį princesišką lagaminą. Šūkis - būk visada viskam pasiruošusi!

Kaina 19,90 €

Snails kreidutės plaukams dažyti Vienaragis

Snails kreidutės plaukams dažyti - tai paprastas ir saugus būdas pasipuošti per 5 minutes. Dabar nagučių spalvą galima prisiderinti prie plaukų spalvos. Kreidutės lengvai nusiplauna su vandeniu! Kreidutės yra plastikinėje pakuotėje, naudojant rankytės išlieka švarios.

Kaina 9,90 €

Snails bespalvis nagų lako stipriklis

Sutvirtinantis nagų lakas "Top Coat" arba tiesiog lakas, duodantis nagui švelnų blizgumą. Natūraliam vaikų nuoširdumui ir draugiškumui...

Kaina 7,90 €

Snails nagų lipdukai "Princesės"

Lipdukai "Princesės" – mažos dovanėlės stiprina draugystę... Snails - lipdukai "Princesės" pradžiugins Jūsų mergaitę. Princesės skirtos princesėms.

Kaina 2,66 €

Snails mini nagų lako rinkinys Vienaragis

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 3 skirtingos spalvos. Šauni dovana... Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas skirtas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

Kaina 14,90 €

YoYo Spinstar - šviečiantis mėlynas

Šis Yo Yo ypatingas tuo, kad sukantis šviečia mėlynai.Tinka pradedantiesiems ir pažengusiems!Tai puikus būdas didinti vaikų ir jų tėvelių fizinį aktyvumą!

Kaina 11,90 €

PURSE PETS Interaktyvi rankinė „Leopardas“

Tavo rankinė iš tikrųjų mirksi ir reaguoja į prisilietimus! Daugiau kaip 25 garsai ir reakcijos! Leopardo raštas, dirbtinė oda, išraiškingos akys, reguliuojamas dirželis ir metalinės detalės – tai ir šaunus gyvūnėlis, ir stilingas mados aksesuaras! 

Kaina 30,60 €
  • Išparduota

Snails mini nagų lako rinkinys muzika

Snails – mini rinkinys arba kelioninis rinkinys, kurį sudaro 3 skirtingos spalvos. Šauni dovana... Spalvos. MUZIKA: Pinky Pink (rožiškai rožinė), Šokėja (blizgi, tamsiai violetinė) ir Sidabrinis rūkas (pilka su parlamutru)

Kaina 14,90 €

Snails kūno tatuiruotė Neonas

Snails - kūno tatuiruotės. Visos mergaitės mėgsta puoštis. Snails kūno tatuiruotės, tai saugus būdas dekoruoti savo kūną. Tatuiruotės atrodo taip tikroviškai, kad ne vienas patikės, jog esate su tikrais papuošalais.

Kaina 6,41 €

Snails akių šešėlis Mėta

Snails akių šešėliai, smagiai įsitaisę pyragaitį primenančioje pakuotėje. Išskirtinai miela dovanėlė.

Kaina 6,31 €

Konfeti - nuplaunamas nagų lakas

Konfeti – visi mėgstame Naujametinius vakarėlius, kodėl nesijausti visada kaip tą vienintelį metų vakarą..? Snails - tai pirmasis vandens pagrindo nagų lakas skirtas vaikams, kuris lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu.

Kaina 7,90 €